Chłodnictwo

Urządzenia i systemy chłodnicze w Olsztynie

Urządzenia i systemy chłodnicze w Olsztynie

Przechowywanie żywności, leków, artykułów chemicznych wiąże się z koniecznością zaopatrzenia biznesu w urządzenia chłodnicze i systemy do chłodzenia. Takie rozwiązania, w szczególności dla mieszkańców Olsztyna czy Ostródy, znajdują się w ofercie ICE SERWIS. Zajmujemy się sprzedażą, instalacją i serwisem urządzeń chłodniczych.

Lady i komory chłodnicze, schładzalniki do mleka czy agregaty wody lodowej – trudno się bez nich obejść w sektorze handlowym, gastronomicznym czy chemicznym. To one gwarantują sprawne i bezpieczne działanie małych i większych biznesów.

Niezawodne systemy i urządzenia chłodnicze

W Olsztynie czy innych miastach stawiamy na sprawdzone marki, które od lat służą w wielu firmach z Ostródy, Mławy, Nidzicy czy okolic.

Dystrybuujemy urządzenia chłodnicze takich marek, jak:

  • LG,
  • Electrolux,
  • Whirlpool,
  • Mitsubishi,
  • Gree.

Dlaczego właśnie te? Bo są gwarancją jakości i komfortowego użytkowania. Nie bez znaczenia przy wyborze urządzenia chłodniczego są takie walory jak: głośność pracy, wpływ na środowisko czy zużycie energii elektrycznej. My zwracamy na to uwagę. Jednak jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i dostarczamy na ich prośbę wskazane w zamówieniu modele urządzenia. Nie ograniczamy się do podanych wyżej marek urządzeń!

Montujemy i serwisujemy urządzenia chłodnicze

Jeżeli Twoja firma dysponuje przestarzałym systemem chłodniczym, skorzystaj z usług ICE SERWIS, który tchnie w niego nowe życie. Zajmujemy się modernizacją urządzeń chłodniczych, dzięki czemu zyskują one dawną sprawność i mogą służyć przez kolejne lata. Natomiast jeśli Twoja komora chłodnicza odmówiła posłuszeństwa, to specjalista z ICE SERWIS sprawdzi przyczynę awarii i usunie usterkę. Serwis klimatyzacji i urządzeń chłodniczych dla Twojej wygody i z myślą o Twoich interesach realizowany jest przez 24 godziny na dobę przez 7 dni. Dlatego w razie awarii możesz liczyć na szybką reakcję.

Pamiętaj, że ICE SERWIS oferuje również darmową wycenę montażu urządzeń chłodniczych. W tym celu zachęcamy do kontaktu, aby omówić szczegóły.

Skorzystaj z fachowej porady dotyczącej systemów chłodniczych